TALJA, S. Rakūno TŪB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
TALJA, S. Rakūno TŪB

TALJA, S. Rakūno TŪB

Blends ndërtimi, Dekoratë stone, Enë prej argjile, Energjia dhe burimet natyrore, Flokët +26

Savanorių pr. 192C
LT-44151, Kaunas, Lituani
+370 37339 467
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 134426431
Kodi vat: 344264314
Ss code siguruesi: 457720
Ore pune
I-V 9:00-18:00
VI 9:00-15:00

- TALJA, S. Rakūno TŪB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard


lart

Kompani të ngjashme


VEJUVA, UAB
OLAN LT, UAB
URTIDA, UAB
LAUKININKŲ PREKYBA, UAB
MIMETA, UAB
ELEMŪRAS IR KO, UAB
PRESTĖJA, UAB
ŠARVUVA, A. Kisieliaus IĮ
NORD PROFIL, UAB
GRANITAS, UAB
D. VAREC, UAB
Č. Aimunto įmonė
STATYK PATS, UAB parduotuvė
SERFAS, UAB
RUUKKI LIETUVA, UAB Centrinis biuras
ŠILUTĖS AGROCHEMIJA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi TALJA, S. Rakūno TŪB Karte biznesi